Черкаське підприємство у десятці найбільших експортерів борошна

Новини

За підсумками 2017 року «Українська мукомельна компанія»  впевнено зайняла провідні позиції серед вітчизняних виробників борошна та увійшла до ТОП-10 підприємств-екпортерів. Частка ринку підприємства у загальнонаціональному експорті борошна за результатами року склала майже 75 тис. тонн

 

Ukrainian English Russian

Зупинятися на цих результатах товариство не збирається, продовжуючи нарощувати динаміку виробництва та експорту борошна. Так, лише з початку нинішнього 2017/18 маркетингового року «Українська мукомельна компанія» поставила на зовнішні ринки майже 40 тис. тонн борошна, пише vycherpno.ck.ua.

«Наразі можемо говорити, що у нас наявний чималий потенціал для подальшого зростання компанії. Плани маємо амбітні ― збільшити цьогоріч обсяги експортованого нами борошна на 50%», ― зазначив керівник  підприємства Олександр Коротков.

 «Черкаські виробники, як лідери українського ринку експортерів пшеничного борошна, мають всі причини впевнено дивитись у майбутнє. «Українська мукомельна компанія» вже демонструвала зростання обсягів експортованого борошна майже у 2,5 раза», ― повідомляє прес-служба підприємства.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: