Черкаські аудитори виявили низку порушень у Дубіївській сільраді

Фінанси

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели ревізію Дубіївського сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності сільської ради за період з 01.01.2012 по 31.08.2017. Під час ревізії виявлено фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму майже 770 тис. грн

Ukrainian English Russian

Зокрема, аудитори виявили, що кошти, які мали бути виплачені працівникам сільради як зарплата та іншим особам – як виплата за громадські роботи, були неправомірно виплачені тодішньому головному бухгалтеру сільради та сторонній особі, яка взагалі не працювала у сільраді. Загальна сума цього порушення склала близько 490 тис. грн.

Серед інших виявлених порушень: завищення обсягів і вартості ремонтно-будівельних та інших робіт (послуг), покриття видатків спеціального фонду за рахунок коштів загального фонду кошторису, погашення небюджетної заборгованості, нестача товарно-матеріальних цінностей, недоотримання бюджетом коштів від оренди майна тощо.

За фактами порушень законодавства з фінансових питань стосовно осіб, які припустилися порушень, складено протоколи про адміністративні правопорушення.

До Дубіївської сільради за вчинені порушення бюджетного законодавства ініційовано зупинення операцій із бюджетними коштами.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: