Черкаські айтішники налагоджують шляхи співпраці з Польщею

Новини

Представники Сherkasy IT Cluster разом із колегами зі ще семи областей побували з візитом у Польщі. Головною метою поїздки є підвищення конкурентоспроможності регіонів України та розвиток польсько-української економічної співпраці.

Ukrainian English Russian

Окрім представників місцевого кластеру, Черкаси на заході також представляла місцева Агенція регіонального розвитку. Поїздка відбувалася за підтримки Польської агенції регіонального розвитку.

Протягом трьох днів черкащани мали змогу відвідати штаб-квартиру Google Campus, стати учасниками найбільшої ІТ-конференції Східної Європи Wolves Summit, а також відвідати Гданськ. У цьому місті черкащани відвідали один із найбільших науково-технологічних парків Польщі Gdański Park Naukowo- Technologiczny, який є базою та ресурсним центром для багатьох цікавих проектів в сфері ІТ, пише 18000.com.ua.

Серед активностей була й участь у b2b-зустрічах із представниками польського ІТ-бізнесу, ІТС – Кластерів та ІТС – Асоціацій, які організувала PARP (Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości).

- Це перша спільна торгова місія для компаній-учасників Cherkasy IT Cluster із Черкаською агенцією регіонального розвитку, яка була дуже насиченою, цікавою і корисною. Такий досвід завжди є унікальним, адже за дуже короткий час мали можливість поспілкуватися із представниками польської ІТ-індустрії, побачити як саме влаштована ІТ-інфраструктура, а також зрозуміти як працюють ІТ Кластери, - розповідає настасія Негода, керівник Cherkasy IT Cluster.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: