Черкаські безробітні знайшли роботу у промисловому холдингу

Новини

Днями, фахівцями Черкаської районної філії обласного центру зайнятості було організовано міні-ярмарок вакансій у промисловому холдингу «Аграріан Фуд Технолоджиз» за участю 33 пошукачів роботи.

Ukrainian English Russian

 Потужності холдингу, розташовані в місті Черкаси, спеціалізуються на виробництві маргаринів та жирів з широким асортиментом для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

«Ярмарок вакансій для пошукачів роботи – це шанс знайти вакансії в провідних компаніях, унікальна можливість особисто зустрітись з представниками кадрових служб підприємств, а для роботодавців  можливість знайти талановитих співробітників», - зауважив директор районної філії Олександр Гриценко.

Учасники заходу ознайомилися з умовами праці, виробничими приміщеннями та робочими місцями працівників.

Керівник підприємства Надія Топольницька розповіла про розмір заробітної плати, соціальні гарантії та графік роботи на підприємстві.

У результаті проведення ярмарку вакансій 2 безробітних громадян виявили  бажання працювати на посаді укладальника-пакувальника і на сьогодні себе реалізовують на підприємстві, інформують у Черкаській районній філії ОЦЗ.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: