Черкаські депутати віддали СБУ майже гектар землі в центрі міста для будівництва

Новини

Зараз на місці майбутньої забудови – котлован.

Ukrainian English Russian

8 лютого депутати Черкаської міської ради проголосували за виділення Управлінню Служби безпеки України у Черкаській області 0,7 гектарів землі за адресою вул. Верхня Горова 130 під будівництво багатоповерхового житлового будинку.

З таким звернення правоохоронці звернулись до Черкаської міської ради ще у 2019 році. Крім того, аналогічне звернення було і у 2017 році. Проте депутати попереднього скликання ідею не підтримували та за відповідне рішення не голосували. Разом з тим, вже нова каденція міської ради підтримала звернення та проголосувала за виділення земельної ділянки, пише 18000.com.ua.

Таке рішення підтримали присутні депутати від партій “Батьківщина”, ВО “Черкащина”, “Голос” та ОПЗЖ, крім того, віддали свої голоси частково члени фракції “Слуга народу”, а також один представник “Європейської солідарності”. Всього “за” проголосували 25 депутатів. Утримались від голосування у повному складі члени фракції “За майбутнє”, а також більшість “Європейської солідарності”.

За заначеною адресою знаходиться котлован під незавершене будівництво. Зі слів місцевих жителів, будівництво на об’єкті розпочалось близько 15 років тому, втім далі підготовчих робіт справа не пішла.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: