Черкаські деревообробники у столиці просили захистити місцевих виробників

Лісове господарство

Деревообробники обурені, що їх змушують використовувати неякісне та несертифіковане програмне забезпечення електронних закупівель. До цього часу черкащани використовували програму e-forest, яка на аукціонах показала себе зручною та найбільш надійною

Ukrainian English Russian

31 липня представники Черкащини, зокрема, голова Громадської ради при Черкаській ОДА Євгеній Глєбов, промисловці та представники товарної біржі агропромислового комплексу відвідали Держагенство лісових ресурсів України, щоб донести вимоги місцевої громади до владців з Києва.

Представники також вони наполягають на необхідності  захисту місцевих переробників - гарантування квот на закупівлі деревини  у розмірі не менше 50 % обсягу. Також вони просять запровадити механізм продажу необробленої деревини на аукціонних торгах в 2 етапи.

Заступник голови Держагенства Володимир Бондар пообіцяв врахувати вимоги та пропозиції черкащан, але на закономірне запитання чому до цього часу ці проблеми не вирішуються, чіткої відповіді не дав, пише vycherpno.ck.ua.

 «Ситуація, коли місцеві деревообробні підприємства не мають можливості закупити сировину через втручання монополістів з інших областей призведе до закриття таких підприємств, що потягне за собою скорочення робочих місць та відповідно до скорочення надходжень до бюджету. Громада Черкащини цього не допустить, бо саме громада на місцях має вирішувати свою долю та боротись за свій добробут», — зазначив Євгеній Глєбов.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: