Черкаські фахівці торік опрацювали понад 18 тисяч документацій із землеустрою з інших областей

Новини

До експертів державної експертизи землевпорядної служби Черкащини 2020 року надійшло 18439 документацій із землеустрою з інших областей. Усього за цей час експерти надали 18458 висновків: погоджено 15541 документацію, 2917 – не погоджено.

Ukrainian English Russian

Також працівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, реалізуючи пілотний проект із запровадження принципу екстериторіальності погодження документацій із землеустрою, торік направили на розгляд до інших областей 17513 документацій.

У Черкаській області розгляд документацій із землеустрою здійснюють 24 експерти.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації цього проекту.

Розгляд і погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюють працівники територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: