Черкаські лісівники заготовили 75 тонн насіння

Новини

В 2015 році лісовими господарствами області заготовлено 75,4 тонни лісового насіння, що вдвічі більше від запланованого. Такий насіннєвий фонд дасть змогу повністю забезпечити потреби цьогорічної лісокультурної кампанії і частково здійснити стратегічний запас на випадок неврожайних років, - відзначають у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Ukrainian English Russian

Основними лісоутворюючими породами для області традиційно залишаються дуб та сосна. В лісгоспах зібрано 57 тонн жолудів та майже 1 тонну насіння сосни звичайної. Порівняно з попередніми роками значно збільшилась кількість заготовленого насіння горіха чорного – майже 15 тонн. Решта – це насіння інших супутніх деревних порід, таких як липа, клен, акація.

Із загальної кількості 10,3 тонни насіння зібрано на об'єктах постійної лісонасіннєвої бази, з них 141 кілограм - на клонових лісонасіннєвих плантаціях.

Протягом зими насіння зберігатиметься у відповідних умовах, а навесні буде висіяне в лісових розсадниках та використане при створенні лісових культур.
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: