Черкаські ОСББ можуть скористатися грантовою підтримкою для енергоощадних заходів

Енергоефективність

У рамках української програми фінансування енергоефективності в житловому секторі IQ energy об'єднання співвласників багатоквартирних будинків можуть отримати кошти на впровадження енергоефективних технологій. Йдеться про теплоізоляцію стін, дахів та підлог; модернізацію систем теплопостачання; установку лічильників тепла, індивідуальних теплових пунктів та багатьох інших заходів.

Ukrainian English Russian

Відповідне грантове фінансування в розмірі € 15 млн. надано на ці цілі Східноєвропейським фондом енергоефективності та довкілля (E5P).

У програмі IQ energy також використовуються кошти технічного співробітництва, надані Шведським агентством міжнародного співробітництва в сфері розвитку (Sida). На сайті програми розташований каталог з більш ніж 5500 енергоефективних товарів і технологій, які можна придбати та впровадити в рамках програми, пише provce.ck.ua.

За словами керівника програми IQ energy Оксани Булгакової, розмір компенсації для ОСББ складає 40% від суми кредиту/інвестицій.

Представники ОСББ, які хочуть провести модернізацію багатоквартирного житла в рамках програми, можуть звертатися до програми за електронною адресою osbb@iqenergy.org.ua.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: