Черкаські поліклініки з липня працюватимуть по-новому

Медицина. Туризм

Із липня 2018 року всі сімейні лікарі почнуть отримувати фінансування від Національної агенції здоров’я за кожного пацієнта, який уклав з ними декларацію. У міському бюджеті цих грошей не буде

Ukrainian English Russian

Про це написав у «Фейсбуці» директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник.

За його словами, за містом залишається право фінансувати лише комунальні платежі приміщень, де вони працюють. Всі сімейні лікарі та педіатри будуть зосереджені у нині чинних юридичних особах – Центрах сімейної медицини.

Усім іншим працівникам: лікарям-вузьким спеціалістам, а також фахівцям допоміжних служб (рентгенкабінетів, лабораторій, фізіотерапевтичних відділень, кабінетів ЛФК та масажу тощо) гарантується повне працевлаштування на тих самих робочих місцях, у тих самих приміщеннях, де вони працюють зараз. Їх фінансуватиме, як і раніше, департамент охорони здоров’я міськради в межах медичної субвенції. Для цього вони звільняться із Центрів сімейної медицини (про що їх, відповідно до закону, попереджено) і в повному складі перейдуть на роботу в міську клініко-діагностичну поліклініку.

Олег Стадник попросив працівників міських закладів охорони здоров’я поставитися з розумінням до цієї формальної процедури (звільнення в одному місці і прийом на роботу в іншому) й не накаляти з цього приводу ситуацію.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: