Черкаські ріелтори виступили з протестом проти нового законопроекту

Новини

“Руки геть від права вільно розпоряджатися нерухомістю”, – із такими плакатами ріелтори вийшли на акцію протесту в Черкасах. Зі слів одного із них Дмитра Усмединського, новий законопроєкт “Про ріелторську діяльність в Україні” сприятиме розвитку корупційних схем у цій сфері. Цей документ у Верховній раді зареєстрували 9 червня.

Ukrainian English Russian

Про це інформує “Суспільне”.

Фахівець з продажу нерухомості Дмитро Усмединський розповів, що хотів би змін для законопроекту, бо його не влаштовує наявність бази, куди треба вносити нерухомість для продажу.

Ріелтор Наталія Усміх додала, що законодавча база має існувати, адже зараз діяльність щодо нерухомості фактично поза законом, додала жінка.

Законопроект, який на папері покликаний врегулювати ринок ріелторських послуг в Україні, насправді може призвести до повної монополізації ринку нерухомості, – вважає проектний менеджер громадської організації “Разом проти корупції” Михайло Серебряков.

За його словами, єдині, кому вигідний законопроект – це потенційно саморегульована організація, яку не зрозуміло як визначать, яка буде контролювати базу даних і від неї буде залежати усі суб`єкти ріелторської діяльності. Тобто у маленької групи людей буде практично уся влада над ринком нерухомості. Законопроект категорично ні за яких обставин не можна ухвалювати і правильно з боку депутатів буде його відкликати, додав Михайло Серебряков.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: