Черкаські школярі опановуватимуть фінансову грамотність за новими підручниками

Фінанси

Міністерство освіти і науки України оголосило про вихід нових навчальних матеріалів курсу «Фінансова грамотність» для учнів 10-11 класів. Про це пише Економіка сьогодення.

Ukrainian English Russian

Як повідомили у департаменті комунікацій Проекту USAID Трансформація фінансового сектору, з 1 вересня школярі отримають нову навчальну програму, навчальний посібник та робочий зошит «Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?». Ці матеріали було створено Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» у співпраці з МОН та ДВНЗ «Університет банківської справи».

Новий посібник складається з п’яти розділів: «Вступ до особистих фінансів», «Фінансова система та фінансові послуги», «Заощадження та інвестиції», «Запозичення та кредит» і «Як себе захистити». Були додані нові блоки, які присвячені правилам безпечного використання платіжних карток, управління фінансовими ризиками, захисту прав споживачів фінансових послуг.

Ці навчальні матеріали повністю враховують зміни, які відбулися протягом останніх п’яти років на міжнародних фінансових ринках та на фінансовому ринку України.

На думку фахівців, 1 вересня українським школярам буде запропоновано курс фінансової грамотності, який не поступається найкращим курсам Європи та США.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: