Черкаські школярі презентували свої проекти з програмування

Інновації

Намальовані мультфільми і соціальні сайти. Саме такі проекти вчора презентували менторам учасники безкоштовних курсів із основ програмування IT Kids. Його вже кілька років спільно реалізують Cherkasy IT Cluster і Черкаський бізнес-коледж за підтримки всеукраїнської мережі клубів кодування Code Club UА.

Ukrainian English Russian

Нині триває навчання вже третього набору школярів. Вони вивчають основи мов програмування Scratch, CSS/HTML і Python.

Більшість проектів стосувалися створення сайтів за допомогою CSS та HTML. Так, учні створили презентаційні сайти для Xiaomi та «Месників», соціальний сайт про важливість такого життєвого ресурсу як вода, сайт для вибору собі собаки тощо, пише 18000.com.ua.

Черкаський школяр Олексій Хіміч завдяки Scratch навіть зміг підняти із землі фізичний об’єкт – квадрокоптер.

– Програмування – це інструмент керування світом. Будь-який код повинен призводити до вимірюваних змін у навколишньому середовищі. Так, створений мною код дозволяє давати команди дрону завдяки клавішам клавіатури. Окрім звичайного вгору, вниз, а також в обидві сторони, він може виконувати і важчі команди – цілі цикли, – розповів 13-річний школяр.

За словами завідувача відділення інформаційних технологій бізнес-коледжу Владислава Хотунова, після презентації проектів ментори разом із викладачами перевірять код, створений юними програмістами, і визначать найсильніші проекти.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: