Черкаські школярі змагалися на турнірі із фінансової грамотності

Новини

У Черкасах відбувся ІІ Регіональний турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність». У турнірі взяли участь 12 команд, сформованих із учнів закладів загальної середньої освіти області. Загалом до заходу долучилися 55 учнів та 12 тренерів.

Ukrainian English Russian

Організаторами виступили Черкаський інститут ДВНЗ «Університету банківської справи» і Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників.

Спонсорами турніру стали три банки: Укргазбанк, Ощадбанк та Райфайзенбанк-Аваль.

Учасники жваво захищали свої доповіді на різні теми з фінансової грамотності, активно вели живу дискусію, дебати та полеміку. Така форма проведення змагань є досить актуальною на сьогодні, адже вона розвиває у дітей уміння висловлювати думки, захищати своє бачення та відстоювати власну позицію.

До фіналу турніру вийшли 3 команди, де і визначився переможець - команда «ZOLO» Золотоніської спеціалізованої школи №1.

Усі команди отримали дипломи учасника, призерів відзначили цінними призами та дипломами. Окремим призом від Райфайзенбанку-Аваль була відзначена команда «Профі-флеш». Відзнакою журі, оргкомітету та власне директора Черкаського банківського інституту був відмічений капітан команди-переможниці Віталій Веремієнко.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: