Черкаські студенти мають змогу провести рік навчання у США

Новини

- Вперше для України, Державний департамент США оголосив відбір студентів для річного навчання в США за програмою «Ініціатива місцевих коледжів», - повідомив координатор проєкту в Черкаській області, директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін.

Ukrainian English Russian

- Грант на навчання надає Бюро у справах освіти і культури Держдепу США. Програма надає можливість навчання на однорічній академічній програмі без отримання ступеня в американському коледжі -  і має на меті формування технічних навичок учасників у прикладних галузях, покращення їх лідерських здібностей та зміцнення рівня володіння англійською мовою. Програма також надає можливості для професійних стажувань та служби громаді, які формують взаєморозуміння шляхом занурення у культуру та повсякденне життя Сполучених Штатів, - говорить він.

Обов’язковою умовою для учасників є середній  рівня володіння англійською мовою (щоб бути успішними в академічній програмі). Детальну інформацію розміщено на сайті Черкаського державного бізнес-коледжу:  http://csbc.edu.ua/

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: