Черкаські тепловики придбали техніку для асфальтування

Будівництво. ЖКГ

Створити повноцінну бригаду для асфальтування вирішили на КПТМ «Черкаситеплокомуненерго». Для цього завдяки міськраді і міському голові були виділені кошти з міського бюджету, що дасть змогу підприємству кардинально змінити підхід до заміни мереж та трубопроводів.

Ukrainian English Russian

– Ми хочемо, щоб всі розкопки починалися і закривалися нашим підприємством і це покращить якість робіт та дозволить зекономити час і гроші, – розповідає директор підприємства Павло Карась. – Справа в тім, що після виконання наших ремонтних і планових робіт закривало роботу, наприклад, підприємство ЧЕЛУАШ. Але в них багато завдань, і дещо закрити тобто заасфальтувати до зими вони не встигали. А це викликало нарікання громадян. Найти приватного підрядника на виконання невеликого обсягу робіт (кілька квадратних метрів) також нелегко, бо підрядників більше цікавлять цілі вулиці, квартали.

Тож підприємство прийняло рішення придбати каток, навантажувач, самоскид і рециклер, який переробляє старий асфальт і робить його придатним для асфальтоукладки. Сьогодні на підприємстві вже мають каток і навантажувач. У червні планується поставка самоскида і трішки пізніше рециклера.

Кошти на придбання техніки склали близько 5 мільйонів з міського бюджету і 500 тисяч з КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» у співвіднесенні фінансування 90% і 10%, тобто, місто і підприємство відповідно, інформує прес-служба підприємства.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: