Черкаській поліції поки що не виділили нових радарів

Авто

Влітку цього року Патрульна поліція України анонсувала повернення на дороги України поліцейських з радарами,  котрі почнуть штрафувати водіїв за перевищення швидкості, яку вимірюватимуть за допомогою TruCam (лазерного приладу, що вимірює швидкість і водночас веде відеофіксацію).

Ukrainian English Russian

З 16 жовтня полісмени почали працювати з радарами на трасах державного значення та в столиці. Однак,  попри проходження теренами Черкащини доріг державного значення, поліцію області згаданими пристроями не забезпечили, пише provce.ck.ua.

Патрульною поліцією Черкаської області ці прилади поки що не використовуються, оскільки у переліку шляхів, на котрих будуть працювати такі радари, доріг Черкащини поки немає.

- Черкаська область не потрапила до цього списку, оскільки особливої проблеми з аварійністю в нас немає. Втім, ми вже подали до Національної поліції України свої пропозиції і з дня на день чекаємо надходження цих пристроїв. У разі їх надходження, ми будемо використовувати радари на найбільш аварійно-небезпечних автошляхах області, трасах: Київ-Знам'янка, Сміла-Умань, Бориспіль-Запоріжжя тощо, - повідомив начальник Управління патрульної поліції в Черкаській області Олександр Кокоба.

На сьогодні, штраф за перевищення швидкості на понад 20 км/год складає 255 гривень, а за перевищення на понад 50 км/год - 510 гривень.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: