Черкаського виробника алкоголю перевірять через несплату податків

Новини

Державна фіскальна служба вирішила провести позапланову документальну перевірку великого виробника алкоголю в Черкаській області у зв'язку з несплатою 240 млн. грн. податків.
Ukrainian English Russian

Як повідомляється на офіційному сайті ДФС, слідчими фінансових розслідувань регіональних підрозділів ДФС Черкаської області та Центрального офісу з обслуговування великих платників розпочато розслідування у кримінальних провадженнях за фактом несплати 240 млн. грн. податків службовими особами одного з великих підприємств Черкащини, яке здійснює свою діяльність у галузі виробництва та обігу алкогольних напоїв.

Перевіряючи інформацію, яка надійшла до фіскальної служби, щодо використання зазначеними особами схем ухилення від оподаткування, у тому числі здійснення нетипових для основного виду діяльності операцій з придбання та подальшого експорту соняшникової олії, встановлено факт заниження підприємством у 2014-2015 роках податкового зобов’язання.

На сьогодні за рішенням суду призначено позапланову документальну перевірку підприємства, під час якої буде визначено достовірність ведення податкового обліку.

Досудове слідство у кримінальному провадженні триває.
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: