Черкаському навчальному закладу профінансують створення навчально-практичного центру

Новини

Черкаський професійний автодорожній ліцей – у переліку закладів професійно-технічної освіти, на базі яких планують створити за рахунок державних коштів навчально-практичні центри. Так, у черкаському ліцеї мають відкрити НПЦ “Слюсар-ремонтник. Слюсар механоскладальних робіт. Слюсар-інструментальник. Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”.

Ukrainian English Russian

Про це повідомляють у Черкаській ОДА.

Відповідний документ із переліком розмістили на Міністерстві освіти і науки України. У структурі також інформують, що на 2019 рік держава виділила 50 млн гривень на модернізацію закладів профосвіти – за ці кошти на базі 45 профтехів створять навчально-практичні центри (НПЦ), де учні працюватимуть із сучасною технікою та матеріалами. Відповідну субвенцію на місця розподілив 10 квітня  Уряд України.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич наголосила, що НПЦ є важливою платформою для підготовки учнів, де вони вчаться працювати із сучасними матеріалами, обладнанням та технологіями. Але також центри відкривають додаткові можливості для самих закладів профосвіти, які, наприклад, можуть залучати додаткові кошти, організовуючи курси підвищення кваліфікації, навчання дорослих. Цього року НПЦ  створюватимуть за 6 групами професіями.

Зауважимо, на Черкащині вдалося відкрити вже 13 навчально-практичних центрів, зокрема: три – енергетичного напряму, шість – будівельного, два – сільськогосподарського, а також дорожньо-будівельний та швейний.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: