Черкаську облраду назвали відкритішою за ОДА та міськраду

Новини

За результатами моніторингу забезпечення розпорядниками інформації "особистого" доступу до публічної інформації Черкаська облрада посіла 2-ге місце, облдержадміністрація та міська рада – 9 місця. Дослідження громадські організації проводили в рамках Платформи "Омбудсман+" 

Ukrainian English Russian

У міській раді організацію прийому запитів оцінено у 7 із 10 можливих балів; доступ до засідань – у 4,5 балів із 6 можливих, організацію місця для роботи запитувачів з документами – у 5,5 балів з 6 можливих. Загалом, за результатами моніторингу забезпечення розпорядниками інформації "особистого" доступу до публічної інформації, Черкаська міськрада посіла 9 місце серед міських рад, пише pro-vincia.com.ua.

У Черкаській ОДА організацію прийому запитів оцінено у 7,5 з 10 можливих балів, організацію роботи спеціального місця по роботі запитувачів з документами – у 4,5 бали з 6 можливих. Обласна державна адміністрація посіла 9 місце серед ОДА.

Обласна рада отримала 8 балів з 10 можливих за організацію прийому запитів, а організацію місця для роботи запитувачів з документами оцінено у максимальні 6 балів з 6 можливих, як і можливість доступу на засідання. Черкаська обласна рада зайняла 2 місце серед обласних рад.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: