Черкаську ТЕЦ пропонують передати у комунальну власність Черкас

Новини

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук пропонує передати Черкаську ТЕЦ у комунальну власність міста. Про це інформує 18000.

Ukrainian English Russian

Про це він заявив під час розширеної наради з приводу початку опалювального сезону в області в стінах Черкаської ОДА.

За словами Сергійчука, Черкаська ТЕЦ має завищені тарифи, про що повідомляв і Антимонопольний комітет, та низку порушень, які не ліквідовуються. Серед них – екологічні порушення, несплата за оренду землі, якою користується ТЕЦ, борги, відсутність модернізації, схеми постачання тепла через території ОРДЛО.

У зв’язку з цим голова ОДА запропонував передати ТЕЦ до комунальної власності міста Черкаси. Підтримала таке рішення міська влада.

– Ми підтримуємо вашу пропозицію. Ми також мали багато питань до цього підприємства. – заначив секретар міськради Сергій Тищенко. – Ми за те, щоб тарифи знижувалися.

Натомість представник Черкаської ТЕЦ зазначив, що підприємство подає опалення дешевше, ніж у конкурентів, а озвучені порушення – безпідставні.

– По-перше, не розумію, яке відношення має рішення Антимонопольного комітету до цього. Є роз’яснення Мінрегіону, що ми нічого не порушували. По-друге, щодо озвучених звинувачень – всі вони надумані. Були кримінальні експертизи, які підтверджували прозорість схем закупівлі газу, – зазначив представник Черкаської ТЕЦ. – Щодо передачі в міську комунальну власність – це не є повноваженнями обласної влади. По-друге, є законна процедура передачі й ми готові її пройти. По-третє, ми змушені будемо звертатися до інстанцій щодо упередженого ставлення обласною владою до нас.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: