Черкаських айтішників навчали юридичним тонкощам роботи в галузі

Новини

У Черкасах за партнерства Cherkasy IT Cluster і юридичної компанії Axon Partners відбулася лекція щодо управління юридичними ризиками у сфері інформаційних технологій.

Ukrainian English Russian

Богдан Дучак і Оксана Кочкодан розповіли черкаським айтішникам про тонкощі, пов’язані з оподаткуванням, здійсненням трудових відносин, а також юридичні аспекти діяльності компаній за кордоном. Крім того, лектори пояснили дуже важливий аспект діяльності інформаційних сервісів, що працюють з персональними даними: приватність та конфіденційність, адже компанії мають отримувати дозвіл від користувачів на обробку такої інформації.

Серед тем, які розкривали під час лекції спікери, – реєстрація бізнесу, оподаткування, договори, а також захист бізнесу, пише 18000.com.ua.

За словами Богдана Дучака, найчастіше компанії стають їхніми клієнтами на етапі, коли розуміють, що слід правильно структурувати процеси.

– Найскладніше працювати зі стартапами, – зізнається Богдан. – Коли подібні проекти з’являються, цього ще не бачив світ, і точно не бачило українське законодавство. Наприклад, така ситуація із криптовалютою. Світ швидко зрозумів, що в цьому є гроші, і почав шукати шляхи узаконення. Україна натомість досі думає, чи законно це.

На тренінг у Черкасах зібралися кілька десятків керівників, власників, менеджерів та юристів місцевих ІТ компаній.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: