Черкаських безробітних працевлаштовували в банк

Новини

Безробітним запропонували актуальні вакансії фахівця з обслуговування клієнтів, провідного фахівця сектору забезпечення безперервної роботи відділення та персонального фінансового консультанта

Ukrainian English Russian

«День відкритих дверей» в Черкаському управлінні акціонерного товариства «УкрСиббанк» відвідали 28 безробітних, які мають досвід роботи в банківській сфері та перебувають на обліку в центрі зайнятості. Ознайомившись із умовами праці, заробітною платою та соціальними гарантіями, семеро з них залишились для подальшої співбесіди за заявленими вакансіями.

Під час заходу начальник Черкаського управління акціонерного товариства «УкрСиббанк» Євген Василенко та заступник начальника Ірина Обруч презентували діяльність банку. Під час презентації вони розповіли про історію заснування банку, можливості кар`єрного зростання для працівників, навчання, участі у тренінгах та стажування на робочому місці. Компанія практикує бонусну лінійку матеріальних та нематеріальних заохочень. В ході активного діалогу відповіли на ряд запитань потенційних працівників.

«Черкаський міський центр зайнятості тісно співпрацює з підприємствами, організаціями та установами з метою підтримки їхніх інтересів та вирішення питань укомплектування підприємств кадрами», – повідомила порталу «Діловий регіон» директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак.

По завершенні заходу фахівці центру зайнятості разом із роботодавцем запланували наступні кроки співпраці на майбутнє у напрямку укомплектування заявлених вакансій.

Для довідки:

Акціонерне товариство «УкрСиббанк» є одним з найбільших банків України, який успішно працює на ринку з 1990 року та пропонує клієнтам сучасний банківський сервіс на рівні провідних європейських стандартів.

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: