Черкаських підприємців навчали шукати бізнес-партнерів за кордоном

Новини

На бізнес-майстерні в Черкасах розвіювали міфи підприємців про складність пошуку бізнес-партнерів за кордоном експерти та підприємці-випускники німецької Програми GIZ. Покроковий алгоритм виходу на німецький ринок, пастки перших бізнес-контактів, очікування німецьких компаній від українських бізнесменів – про це та інше говорили у ході зустрічі-навчання, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Ukrainian English Russian

Загалом ОДА вже більше року є партнером німецької Програми GIZ «Готові до співпраці з Німеччиною». У її рамках відбувається навчання керівників підприємств з 19-ти країн з метою налагодження контактів та співробітництва з компаніями Німеччини. За цей час в області провели вже третю бізнес-майстерню для підприємців.

У ході заходу деякі із учасників проходили співбесіди на участь у бізнес-сесіях у Німеччині. Загалом за рік співпраці з Програмою 9 підприємців області взяли участь у безкоштовних бізнес-сесіях у Німеччині та зекономили майже 1 млн грн, каже директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман Карманнік.

У Департаменті наголошують, що програма постійно діюча і пройти співбесіду на участь у бізнес-сесіях можна не лише в Черкасах, а й в Києві. Потрібно лише звернутися до фахівців Департаменту регіонального розвитку. Більше про Програму тут

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: