Черкаських підприємців попереджають про відповідальність за нелегальних працівників

Новини

У рамках інформаційної кампанії з детінізації зайнятості більше 6 тисяч суб’єктів господарювання торгівельної сфери та громадського харчування Черкащини отримали попередження про відповідальність у разі допущення до роботи працівника без укладення трудового договору.

Ukrainian English Russian

До проведення інформаційної кампанії, на доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, долучилися фахівці територіальних органів центральної виконавчої влади – Держпраці, Служби зайнятості, Пенсійного фонду, Державної податкової служби, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів, органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій.

Учасники інформаційних рейдів поінформували більше 5 тисяч підприємців Черкаської області про ризики використання праці неоформлених працівників, а понад 21 тис. працівників дізналися про переваги офіційного працевлаштування. Посадовці закликали роботодавців офіційно оформити найманих працівників та попередили, що за використання незадекларованої праці законодавством передбачені фінансові санкції. Обов’язковою умовою офіційного оформлення працівника є вчасне повідомлення про його прийняття територіального органу Державної податкової служби.

Крім інформаційних рейдів на Черкащині також проведено ряд семінарів, нарад, виїзних акцій, флешмобів для представників підприємств, установ, організацій, на яких наголошено на негативних наслідках тіньової зайнятості для працівників і роботодавців.

«Представники суб’єктів господарювання Черкащини дізналися про загрози використання незадекларованої праці для роботодавців і працівників, отримали інформаційні матеріали, брошури Міжнародної організації праці щодо небезпек неофіційної зайнятості. Після проведення аналізу і визначення результатів інформаційної кампанії з легалізації зайнятості до роботодавців, які порушують вимоги законодавства, будуть вжиті відповідні заходи», - наголосила начальник Управління Держпраці у Черкаській області Олена Лазарєва.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: