Черкаських водіїв тепер екзаменуватимуть по-новому

Авто

Нові екзаменаційні питання з Правил дорожнього руху, за якими з 1 липня складатимуть іспити для отримання посвідчення водія, презентував Головний сервісний центр МВС

Ukrainian English Russian

- У нових тестах питання актуалізували, виправивши їх відповідно до сучасної ситуації на дорогах, більше уваги  приділили практичним навичкам. Окрім цього, питання згрупували відповідно до категорій водійського посвідчення. Таким чином, водіям легкових автомобілів, наприклад, не доведеться відповідати на питання, пов’язані з управлінням автобусів чи вантажівок, — зазначає начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Тест триває 20 хвилин і складається з 20 питань, що обираються системою рандомно (випадково). Він обов’язково містить питання за 4 тематичними категоріями: 10 - із правил дорожнього руху, 4 - з будови та експлуатації транспортних засобів, 4 - з основ безпеки руху та 2 - з надання першої медичної допомоги.

Громадяни зможуть відкрито переглядати тести та перевіряти свої знання на сайті Головного сервісного центру МВС в онлайн-режимі, інформують у прес-службі  РСЦ МВС в Черкаській області.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: