Черкаським фермерам пропонують скористатися фінпідтримкою держави

Сільське господарство

Український державний фонд підтримки фермерських господарств повідомляє про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Ukrainian English Russian

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації. Про це повідомляється на офіційному сайті Укрдержфонду.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 244,5 млн гривень.

Конкурс проводиться в два етапи. Під час першого буде проводитися прийом заявок та документів. На другому етапі проводитиметься конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки.

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються з 06.05.2019 р. по 04.06.2019 р. до регіональних комісій.

З переліком документів для участі у конкурсі можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду у розділі «Перелік документів для участі в конкурсі» або отримати особисто в регіональних відділеннях.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: