Черкаським медикам розповіли про корисну сіль

Медицина. Туризм

Днями відбулася зустріч директора ПП «ВЕНД» Олександра Романенка – виробника харчової солі торгової марки SOLENA з колективом лікарів 5 міської поліклініки. Медичному персоналу розповіли про інноваційний продукт та користь його споживання для гіпертоніків

Ukrainian English Russian

Олександр Романенко зауважив, що заміна звичайної солі на сіль з добавками калію SOLENA дає можливість нормалізувати надмірне споживання натрію і компенсувати недолік калію в харчуванні.

Також він зазначив, що сьогодні Україна займає перші місця в Європі за смертністю, пов'язаною з перевищенням споживання солі і серцево-судинними захворюваннями. Як відомо, сіль є однією з причин підвищення артеріального тиску.

Перевищення норми тиску (120/80) на 10-15 одиниць, на думку провідних кардіологів, створює передумови для формування бляшок, атеросклерозу, майбутнього стенозу артерій та ін.

В Україні причиною більше 66% смертей є хвороби системи кровообігу. Знаючи проблему надмірного споживання солі і брак (на 10-40%) калію в продуктах харчування, у передових країнах світу сіль, подібну продукції SOLENA вже давно випускають - її можна придбати в торгових мережах.

- Заміна звичайної солі на сіль зі зменшеним вмістом натрію і збагаченої калієм SOLENA, дасть можливість зменшити ризик захворювань системи кровообігу. Також допоможе зменшити споживання натрію, у вигляді звичайної солі, що є однією з вимог лікарів для людей які страждають на гіпертонію, - розповів Олександр Романенко.

Сіль SOLENA з додаванням магнію, селену, цинку і хрому є джерелом дефіцитних мікроелементів для людей, які контролюють рівень цукру у крові.

Всі дані, які наводив Олександр Романенко, він обґрунтовував результатами фінської програми «Північна Карелія», яка тривала більше 25 років. Одним з факторів, який вплинув на збільшення тривалості життя на 13 років і зменшення смертності від серцево-судинних захворювань у 7 разів, було зменшення споживання солі з 16 г до 9 г на добу для людини.

Також виробник детально розповів про асортимент солей SOLENA, які  виготовляє підприємство.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: