Черкаським ОСББ повертають до 70% вартості енергоефективних робіт

Енергоефективність

Черкаські ОСББ активно взялися за освоєння бюджету, що виділений на отримання компенсації по державній програмі енергозбереження на цей рік. Так, “теплий  приватбанківський кредит” вже розпочав свою роботу в трьох черкаських ОСББ.

Ukrainian English Russian

“Сьогодні ОСББ може за допомогою ПриватБанку отримати компенсацію частини кредиту від держави – до 40% вартості, а за наявності одержувачів субсидій – до 70%, – розповідає керівник напрямку активних операцій МСБ Черкаської філії ПриватБанку Єрмоліна Олена. – Крім цього, існує можливість отримання додаткової компенсації від обласних і місцевих програм. Участь відразу в двох програмах значно здешевлює кредит для ОСББ. Відтепер у рамках державної програми енергоефективності “Теплі кредити” ОСББ зможуть отримати кредит до 2 млн грн, а строк погашення пільгових позик продовжено до 5 років”.

У рамках програми енергоефективності “Теплі кредити” ОСББ зможуть здійснити заходи щодо утеплення будинку, модернізацію системи опалення/вентиляції та інші заходи з підвищення енергетичної ефективності.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: