Черкаським рибалкам показали місце, де заборонено рибалити в нерест

Новини

Рибоохоронний патруль Черкащини підготував на базі Google Maps інтерактивну Карту з місцями, забороненими для вилову риби під час нересту 2018 року в області. Вона доступна тут

Ukrainian English Russian

 Про інформує прес-служба Держрибагентства.

 В Управлінні Держрибагентства у Черкаській області заявили: "Ми намагались максимально відобразити інформацію, розміщену в наказі, зробити її доступною та зручною  для рибалок. Щоб громадяни  могли з легкістю ловити рибу і не турбуватись в якій саме зоні вони знаходяться – дозволеній чи забороненій".

Нагадаємо, з 1 квітня розпочалась весняно-літня нерестова заборона на лов водних біоресурсів в області. В нерестовий період дозволяється здійснювати вилов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком та спінінгом з берега. Крім того, рибалити можна в межах населеного пункту у дозволених місцях, які визначені органами рибоохорони.

За одну добу людині дозволяється виловити не більше 3 кг риби у водоймах загального користування.

Повідомляємо, у відомстві функціонує телефонна "гаряча" лінія: 093-000-22-03 та (0472) 31-02-76. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за вказаними номерами.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: