Черкаським виробникам на вебінарі розкажуть про зміни технічного регулювання

Новини

Черкаська ТПП запрошує до участі у дводенному вебінарі 17 та 18 березня на тему: "Зміни технічного регулювання: що потрібен знати український виробник, імпортер та експортер промислової продукції".

Ukrainian English Russian

Спікер:  Галина Перепелиця - Сертифікований консультант з експорту до ЄС, консультант з ринкових досліджень програми «Train the trainer” Естонського інституту маркетингу, незалежний консультант з розвитку експортної спроможності програми «Конкурентоспроможна економіка України» проекту USAID, розробник та тренер навчальної програми Export BootCamp. Міжнародний досвід роботи на ринках Балканських країн. Загальний досвід експортного консалтингу та супроводу – 12 років.

У ПРОГРАМІ:

° Зміни в сфері технічного регулювання, промисловий безвіз та наслідки для виробників та розповсюджувачів продукції на внутрішньому ринку.

° Безпека продукції та захист споживачів. Огляд підходів України та ЄС. ЗУ про загальну безпечність товарів. Директива ЄС про безпеку продукції.

° Як визначити відповідність продукції вимогам ринку? Технічні регламенти та директиви. Де знайти та як проаналізувати застосовність. Аналіз застосовного законодавства в ЄС та Україні. Порівняння законодавства.

° Як довести відповідність товару для внутрішнього ринку, для ринку ЄС. Процес доведення відповідності. Особливості доведення відповідності при ввезенні (імпорту) товару.

° Методи та заходи з доведення відповідності. Як визначитися з процедурою доведення відповідності. Які методи можна застосовувати. Модулі оцінки відповідності. Чи може виробник самостійно виконувати процес доведення відповідності? Чи потрібно залучення органів з оцінки відповідності?

° Стандарти: гармонізовані та інші. Які стандарти надають презумпцію відповідності?

° Залучення третіх сторін – органів з оцінки відповідності (ООВ): як визначитися з повноваженнями та знайти ООВ в Україні та ЄС. Відповідальність ООВ та виробника за відповідність продукції вимогам ринку.

° Технічна документація: складання, зберігання, надання при запитах.

° Декларування відповідності товару вимогам ринків України та ЄС. Маркування. Типи маркування. Хто наносить. Хто несе відповідальність за порушення.

° Ринковий нагляд. Повноваження органів. Перевірки. Як діяти та спілкуватися з органами ринкового нагляду у разі перевірки продукції (як при ввезенні так і при розповсюдженні на ринку).

Додаткова інформація в Черкаській ТПП щодо умов участі, реєстрації тощо: (0472) 32-81-28; моб. 067 470-88-12; org@cci.neocm.com  

Контакт - Марченко Любов Дмитрівна, керівник департаменту бізнес-освіти ЧТПП

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: