Черкаський автозавод торік сплатив понад 30 млн грн податків

Фінанси

У 2017 році АТ «АК Богдан Моторс» сплатило 120,71 млн грн податків у державний та місцеві бюджети. Таку інформацію наводить прес-служба корпорації

Ukrainian English Russian

Так, ДП «Автоскладальний завод №2», розташований у м. Черкаси, перерахував 31,7 млн грн податків до бюджетів всіх рівнів. З них 1,65 млн грн надійшло у місцевий бюджет.

«Попри те, що економіка України переживає кризу, «Богдан Моторс» зберігає стабільні позиції на автобудівному ринку, забезпечує роботою тисячу працівників та регулярно сплачує податки до бюджетів. Фінансові надходження заводів сприяють економічному розвитку регіонів та дозволяють місцевій владі виплачувати пенсії, інвестувати у розвиток міст», – підкреслили в компанії.

Довідково:

ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» з 2009 року стало одним з найбільших автовиробників в Україні. Потужність підприємства дозволяє випускати 120-150 тис автівок на рік. Підприємство налічує 2 цехи складання автомобілів, 2 цехи зварювання, цехи доводки, тестування та логістики, а також унікальний комплекс лакофарбування кузовів та фарбування пластмас, що вигідно відрізняє його від подібних виробництв на пострадянському просторі.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: