Черкаський автозавод відвідали високопосадовці

Авто

Під час робочого візиту до Черкаської області Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів відвідав потужності заводу ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс». Тут він ознайомився з модельним рядом техніки спеціального призначення, що виробляється підприємством

Ukrainian English Russian

 Під час огляду Степан Кубів зазначив, що  представлена та випробувана ним техніка, на десятки років випереджає наявну на озброєнні у військових.   

Підтримав посадовця і заступник Міністра оборони генерал-лейтенант Ігор Павловський. За його словами, нова техніка військового призначення заводу «Богдан Моторс» дійсно має необхідну якість та відповідає вимогам ЗСУ, але повинна ще пройти державні випробування перед тим, як буде розглянуто питання щодо прийняття її на озброєння в українську армію.

Нагадаємо, що починаючи з 2014 року, ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» займається розробкою та виробництвом спеціальних автомобілів подвійного призначення. За цей період, підприємству вдалося стати повноцінним учасником ринку таких авто. За неповні три роки роботи, підприємство забезпечило виробництво автомобілів, які вже постачаються за державним оборонним замовленням та за результатами експлуатації заслужили високу оцінку та позитивні відгуки кінцевих споживачів.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: