"Черкаський Азот" збільшив виробіток карбаміду

Промисловість

Черкаський «Азот», що входить до азотного бізнесу Group DF, у два рази збільшив виробіток карбаміду у м’яких контейнерах «біг-беги», наростивши потужності на одній із двох ліній з фасування цього виду добрив.

Ukrainian English Russian

Потужність лінії становить 40 тонн за годину, що дозволило підприємству повністю перевести один із двох цехів карбаміду на пакування продукції у м’які контейнери (біг-беги), місткістю 700 кг.

На черзі – модернізація другої лінії пакування карбаміду. З її введенням в дію підприємство спроможне буде фасувати увесь вироблений карбамід у м’які контейнери, забезпечивши додаткову гнучкість відвантаження добрив споживачам.

«Розширення потужностей пакувальної лінії перш за все обумовлено зміною ринкових факторів. В процесі внесення добрив на поля аграрії все частіше переходять на використання спеціальної техніки та підйомних механізмів, які краще пристосовані до використання добрив саме у м’яких контейнерах. В перспективі попит на мінеральні добрива у м’якій тарі буде і далі зростати, тому ми очікуємо, що підлаштування під потреби клієнтів дозволить нам отримати додаткові конкурентні переваги», – прокоментував Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ».

Загальна сума інвестицій у розширення та переоснащення лінії склала близько 2 мільйонів гривень.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: