Черкаський хірург отримав звання «Професіонал 2017 року»

Медицина. Туризм

Центр лазерної та естетичної медицини є провідним закладом лікування у галузі лазерної медицини Черкащини. Щодня співробітники центру на чолі з провідним хірургом Сергієм Горошко проводять 3-4 операції для людей із варикозною хворобою та близько тридцяти інших маніпуляцій в напрямку флебології, дерматології, гінекології та загальної хірургії. За високу професійну кваліфікацію та компетентність лікар отримав звання «Професіонал року»

Ukrainian English Russian

«Люди нам все більше довіряють, тому ми намагаємося постійно вдосконалюватися. На лікування до нашого центру приїжджають жителі з Київської, Житомирської, Полтавської, Миколаївської, Дніпропетровської та інших областей. Кожного року ми оновлюємо обладнання, слідкуємо за новинками, що з’являються на ринку. Довіра людей служить для нас потужним стимулом росту,» - розповів порталу «Діловий регіон» Сергій Горошко.

Щотижня лікарі з різних областей України приїжджають на навчання до черкаського центру. На початку 2018 року в хірурга стажувалися колеги з Казахстану та запрошували лікаря провести низку майстер-класів у себе на батьківщині. Минулого року до центру приїжджали колеги з Грузії та Молдови. Сергій Васильович має сотні публікацій в наукових виданнях  та декілька патентів в Державному реєстрі патентів України. Тож, лазерна та естетична медицина Черкащини займає почесне місце на всеукраїнському рівні.

 На 23 – 24 березня в м. Черкаси планується проведення чергової традиційної науково практичної конференції з лазерної медицини, яка є найбільшою за даною тематикою в Україні.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: