Черкаський «Інститут здоров’я рослин» співпрацюватиме з ЧНУ

Новини

У Черкасах «Інститут здоров’я рослин» співпрацюватиме з Черкаським державним національним університетом імені Богдана Хмельницького у практичній підготовці біологів, хіміків та агробіологів.

Ukrainian English Russian

11 вересня делегація науковців Навчально-наукового інституту природничих наук ЧНУ відвідала «Інститут здоров’я рослин», який цьогоріч було відкрито під егідою групи компаній UKRAVIT.

- Ми намагаємось змінити ставлення до нашої землі, яке сьогодні є суто споживацьким, на турботливе, бережливе, екологічне – на це і спрямовано і наше виробництво засобів захисту рослин, і діяльність нашого Інституту, - наголосив під час зустрічі з колективом університету Володимир Ільченко, директор ТОВ «Фабрика агрохімікатів» (ГК UKRAVIT). - Як відомо, сьогодні ми акцентуємо увагу на виробництві безпечних та екологічних засобів захисту рослин та мінеральних добрив. Наш Інститут проводить комплексні дослідження ґрунту, рослинного і насіннєвого матеріалу, води – і на їх основі надає рекомендації з раціонального та оптимального використання цих ресурсів.

Володимир Ільченко розповів, що сьогодні Інститут переймає кращі практики світового досвіду.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: