Черкаський мер не потрапив до двадцятки найпрогресивніших

Інновації

"Рейтинг українських мерів-інноваторів" сформували "Українська правда" та Міжнародний саміт мерів. Як свідчать його результати, міському голові Черкас Анатолію Бондаренку, до списку лідерів потрапити не вдалося

Ukrainian English Russian

За словами організаторів проекту, упродовж 2 тижнів професійне журі та пересічні українці пропонували кандидатури мерів, які працюють над змінами та впроваджують інновації в своїх містах.

У результаті надійшло 400 заявок, з яких професійне журі обрало топ-20 мерів, інформує pravda.com.ua.

Зокрема, у 20-ку мерів-інноваторів потрапили очільники Ужгорода, Чернігова, Бродів, Тростянця, Маріуполя, Долини, Ірпеня, Чернівців, Дрогобича, Вознесенська, Івано-Франківська, Херсона, Вінниці, Тернополя, Хмельницького, Коломиї, Миргорода, Житомира, Глухова та Рівного.

Зазначається, що на першому етапі голосування враховувалися виключно інноваційність мера і впроваджені ним практики. Критерії оцінки відповідали світовим аналогам рейтингу European Capital of Innovation.

28-29 листопада на Міжнародному саміті мерів у Києві стануть відомі імена 5 фіналістів, яких обере професійне журі.

Довідково:

До рейтингу ввійшли мери міст із населенням до 500 000 осіб, що використовують креативні та новаторські рішення для вирішення локальних задач.

Їхня діяльність була проаналізована за 10 критеріями, які відповідають світовим аналогам рейтингу (European Capital of Innovation).

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: