Черкаський виробник систем опалення підписав контракт на € 400 тис.

Енергоефективність

Директор TM HYBRO Владислав Сушко нещодавно відвідав Німеччину за програмою Служба Старших Експертів (SES), де йому вдалося підписати трирічний контракт майже на півмільйона євро, вивівши компанію в лідери українського ринку.

Ukrainian English Russian

Компанія працює із гібридними системами опалення, які відзначаються високою економністю. На сьогодні продукція представлена у 14-ти країнах Європи. А в Україні цими технологіями опалюється 500 тис метрів квадратних житлової площі, пише infomist.ck.ua.

– Через посольство я знайшов контакти зацікавленої у моїй продукції особи. Дзвоню – ця людина якраз, виявляється, через тиждень планує відвідати Україну. Ми зустрілись в аеропорту, ми поспілкувалися, я розумію, що йому потрібно. Тому не розповідаю про технології, одразу показую, на чому він може отримати гроші. Потім почався період підготовки договорів. І тут я їду в Німеччину за програмою SES. І, як не дивно, наше місто знаходилось поруч із Амстердамом. Я приїхав і ми підписуємо контакт на більш як 400 тис євро на 3 роки. Все через один дзвінок, - розповідає він та додає. - Використовуйте контакти, налагоджуйте їх, користуйтесь усіма платформами для комунікацій.

Довідково:

Компанія, що працює на ринку енергозберігаючих опалювальних систем була створена у 2010 р. в Луганську.  У 2014 р. вона була змушена припинити свою діяльність і перенесла виробництво в м. Черкаси.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: