Черкаський ярмарок зібрав дачників та садівників

Новини

Фінальним акордом вересня стало проведення у Черкасах виставки-ярмарку  “Все для саду та городу". Цієї осені ярмарок проходив на площі 700-річчя. За словами відвідувачів, таке розташування для них зручніше. Тому на ярмарку цього разу побували значно більше покупців

Ukrainian English Russian

«Ми вдячні Черкаській міськраді в особі Анатолія Бондаренка та Департаменту архітектури та містобудування в особі Артура Савіна за те, що посприяли нам і дали дозвіл на проведення ярмарку на площі 700-річчя», – відзначила начальник відділу стратегічного розвитку Черкаської ТПП Олена Дорошенко.

Свої саджанці та інші товари для саду та городу черкасцям пропонували переважно виробники з області, хоча були й гості з Дніпропетровська, Запоріжжя, Полтави, Чернівців. Уперше цього разу представив свою продукцію Довжанський розплідник рослин з с. Хрестителеве Чорнобаївського району. Вони представили надзвичайно красиві і різноманітні квіти для черкасців.

Організатором заходу стала Черкаська торгово-промислова палата, яка вже традиційно проводить садово-городні  ярмарки  відповідно до сезонного попиту – навесні та восени.

За словами президента Черкаської ТПП Сергія Першина, спеціалізовані ярмарки - це можливість в одному місці вибрати найбільш підходящу для себе продукцію, причому гарантовано високої якості і за умови оптимального ціноутворення.

- Ярмарки, на відміну від мережевої торгівлі, представляють нестандартний асортимент. Тут завжди багато продавців з інших регіонів, є можливість не просто купити саджанець, а ще отримати професійну консультацію від садівника, який безпосередній виростив даний саджанець, - розповідає він.

На торговому майданчику можна було придбати все для саду та городу: насіння та саджанці, добрива та засоби захисту рослин, інструментарій  і багато іншого. Асортимент пропонували найрізноманітніший.

Черкаська ТПП має намір і в подальшому проводити подібні весняно-осінні ярмарки на площі 700-річчя, оскільки і відвідувачі, і учасники дуже задоволені місцем розташування.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: