Черкаси опинилися у ТОП-5 міст України з найдовшими поїздками на таксі

Авто

Фахівці сервісу «Максим» склали рейтинг населених пунктів України, у яких водії проїжджають найбільше число кілометрів за одну поїздку.

Ukrainian English Russian

Лідером рейтингу стало місто Харків, друге за величиною в Україні. Щільність населення тут лише трохи нижче, ніж в столиці. Через велику кількість автомобілів на дорогах міста нерідко з’являються пробки. Щоб доставити пасажирів до потрібною адресою швидше, таксистам часто доводиться шукати об’їзні шляхи. Тому середній кілометраж поїздки більше, ніж в інших містах, – 7,7 км. Таким чином, водій, який виконав за день 10 замовлень, проїжджає понад 77 км.

На другому місці опинився Маріуполь, велике промислове місто. На таксі тут в середньому проїжджають 5,5 км за одну поїздку.

Третє місце в рейтингу зайняло місто Черкаси. Це невеликий за площею населений пункт, адреси маршрутів таксі тут розташовані недалеко один від одного. В середньому, протяжність однієї поїздки в місті становить 4,2 км. За 10 таких замовлень таксист проїде приблизно 42 км, пише dzvin.news.

В цілому, як показує статистика, існує закономірність: чим менше місто, тим коротше поїздки на таксі і менше пробіги водіїв за робочий день.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: