Черкаси приєдналися до ресурсу Start Business Challenge

Новини

Черкаси стали шістнадцятим містом України, локалізованим на державному інфо-сервісі Start Business Challenge. Це важливий ресурс,  що дає зрозуміти масштаб заходів, необхідних для початку бізнесу, та найкраща відповідь на питання "З чого почати?".

Ukrainian English Russian

Підприємцям-початківцям цей сервіс зекономить чимало часу, запевняє директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод.

«Саме на цій платформі, вирішивши започаткувати власну справу, підприємці-початківці зможуть отримати інформацію стосовно того, куди та в які установи потрібно звертатися саме в місті Черкаси.

Покрокові інструкції як відкрити в місті Черкаси понад вісімдесят видів бізнесу розміщено на сайті. Але це лише початок, кейсів буде значно більше, і робота над розширенням переліку інструкцій продовжується», - розповіла Ірина Удод.

    Сьогодні в Україні за підтримки структур Європейського Союзу та уряду України з’явилися сервіси, які допомагають бізнесу розуміти й виконувати правила, що встановлює держава, та контролювати, як вони формуються. Одним із них є державний інфо-сервіс Start Business Challenge, який надає покрокові інструкції з детальною інформацією про дозвільні документи, що необхідні для реєстрації та започаткування бізнесу.

Щоб спростити життя бізнесу, наразі вже 18 міст з України долучилися до цієї платформи та адаптували під себе загальні покрокові інструкції щодо відкриття бізнесу з урахуванням місцевих особливостей.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: