Черкаси прийматимуть медичні ралі – 2018

Медицина. Туризм

З 29 травня по 3 червня у Черкасах відбуватимуться Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю - «Черкаські медичні ралі – 2018».

Ukrainian English Russian

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я і медичних послуг Черкаської міськради Олег Стадник.

За його словами, змагання зазвичай відбуваються у тому місті, яке стало переможцем минулого року. Оскільки минулоріч перемогла команда з Черкас, то тепер захід проводитимуть тут. 

- Суть змагання така. Учаснику дається своєрідний виклик-маршрут. Водій, користуючись навігатором, їде за цим маршрутом. У кінці цієї точки є постраждалі, в них є певні легенди. Потрібно поставити діагноз, зробити правильні маніпуляції і транспортування. Потім виконане завдання оцінюється в балах, - пояснив Олег Стадник.

Відкриття заходу відбудеться 30 травня о 9.30 на Соборній площі Черкас. Після цього учасники попрямують до Черкаського аеропорту, де відбудеться конкурс водіїв. Змагання бригад екстреної медичної допомоги будуть проводитися 31 і 1 числа в різних точках Черкас. Усього у «Черкаських медичних ралі – 2018» візьмуть участь 40 команд з різних міст України та з-за кордону (Польщі та Литви).

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: