Черкаси в середнячках рейтингу інвестиційної ефективності міст України

Інвестиції

За результатами оновлення рейтингу інвестиційної ефективності міст Черкаси отримали 143 бали та середній рівень. Подібну оцінку маютьЧернігів, Полтава, Чернівці, Івано-Франківськ, Каховка та Суми.

Ukrainian English Russian

За рейтингом інвестиційної привабливості міст України Черкаси отримали 143 бали та середній рівень.

Оновлення провели за даними 4-го кварталу 2016 року.

Таку інформацію оприлюднило  Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг».

Для оцінки інвестиційної ефективності досліджено динаміку показників, які характеризують як інвестиційну активність в місті, так і соціально-економічний ефект від залучених коштів. Опрацьовано дані по 30 містах України.

Першу позицію на рівні ineА займає Київ із 257 балами. На другій сходинці Львів із 227 балами, на третьому місці перебуває Вінниця із 210 балами і на четвертому – Харків із 207 балами.

Одеса, Миколаїв, Луцьк, Хмельницький та Ізмаїл мають високий рівень інвестиційної привабливості ineВ. Дніпро, Тернопіль, Житомир та Ужгород – ineС, тобто вище середнього. Окрім Черкас середній рівень також мають Чернігів, Полтава, Чернівці, Івано-Франківськ, Каховка та Суми. Рівень інвестиційної привабливості у решті міст - нижче середнього.

З більш детальною інформацією щодо методології рейтингових досліджень та рейтинговою оцінкою інвестиційної ефективності обласних центрів можна ознайомитися на сайті рейтингового агентства.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: