Черкаси заборгували майже два мільйони за проект палацу спорту, який не будується

Фінанси

Виконати зобов’язання перед компанією "Альтіс-Констракшн" і виплатити 1 млн. 900 тис. грн. за створений нею проект. З такою вимогою до колег по депутатському корпусу під час сесії звернувся "вільнодемократівець" Володимир Гриценко, передає vikka.ua.

 

Ukrainian English Russian

Обранець нагадав: тендер на виготовлення проектної документації щодо будівництва у Черкасах Палацу спорту відбувся 30 травня 2018 року. Компанія-підрядник ТОВ "Альтіс – Констракшн" виготовила проект, у якому врахувала зауваження усіх спортивних федерацій щодо збільшення зали, універсальності тренувальних майданчиків, розширення площ. Нині проект будівництва багатофункціонального Палацу Спорту знаходиться в КП "Черкасиінвестбуд".

"Проте комунальне підприємство "Черкасиінвестбуд" не може розрахуватися із проектантом у зв’язку із відсутністю коштів в міському бюджеті. Сума заборгованих коштів – 1,9 млн. грн. При вартості будівництва 420 млн. грн., – зазначає Гриценко. І наголошує: – Вже другий рік поспіль в Україні діє програма будівництва спортивних комплексів. Держава за ці два роки виділила 400 млн. грн. Палаци спорту нині будуються в Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Каменському. Все це відбувається і за участі місцевих бюджетів. А Черкаси, на жаль, у цій ситуації пасуть задніх. Ми мали б можливість отримати за ці два роки від держави понад 80 млн. грн. Проте не отримали жодної копійки. Ще й заборгували за виготовлення ПКД".

Відтак обранець попросив дати доручення департаменту архітектури та містобудування віднайти необхідних 1,9 млн. і виконати зобов’язання перед проектантом. Однак за таку ініціативу Гриценка підтримало всього дванадцять колег.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: