ДАБІ зупинила незаконне будівництво СТО у Черкаському районі

Будівництво. ЖКГ

Планову перевірку на об’єкті «Будівництво станції технічного обслуговування (СТО) "Авторейка" в адміністративних межах Геронимівської сільської ради днями провели фахівці управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області. Об’єкт розташовано за межами населеного пункту в урочищі Дорожне»

Ukrainian English Russian

У ході перевірки виявлено факт подання замовником недостовірних даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт.

Зокрема встановлено, що подана на перевірку проектна документація, не відповідає даним зазначеним у поданому повідомленні. Також вона  розроблена без урахування вихідних даних для проектування – містобудівних  умов та обмежень забудови земельної ділянки та з відхиленням від вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Це підстави вважати об’єкт самочинним будівництвом, оскільки будується він без належно затвердженої проектної документації.

За результатами перевірки, Управлінням ДАБІ у Черкаській області скасовано повідомлення про початок виконання будівельних робіт та надано припис на зупинення будівельних робіт до усунення порушень містобудівного законодавства.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: