День відкритих дверей провели на катеринопільському фермерському господарстві

Сільське господарство

Днями фахівцями Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організовано День відкритих дверей у фермерському господарстві «Агро-Вікторія Катеринопіль» для 15 безробітних осіб.

Ukrainian English Russian

- За останні п’ять років за сприяння Катеринопільської районної філії у господарстві було укомплектовано 184 вакансії, в тому числі 37 безробітних було працевлаштовано на новостворені робочі місця. Крім цього, на тимчасових роботах працювали майже 150 безробітних, а ще 58 осіб проходили стажування безпосередньо на робочих місцях, - розповіла заступник директора районної філії Руслана Малько.

Для учасників Дня відкритих дверей було організовано екскурсію підприємством. Як розповів заступник голови з тваринництва Віталій Калиушко, робота на підприємстві має сезонний характер. Основними робітничими професіями, в яких найчастіше є потреба на підприємстві являються водій автотранспортних засобів, підсобний робітник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, оператор машинного доїння корів.

За словами Лариси Гавриш, господарство має більше 1000 га земель, майже 500 голів великої рогатої худоби та 100 баранів. Окрім цього, підприємство постійно розвивається та розширює сферу діяльності. Зокрема, були  побудовані теплиці, в яких органічним методом вирощуються городні культури, висаджено фруктовий сад, виноградники та встановлено пасіку.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: