День відкритих дверей провели на смілянському ТОВ «Меблі «Лівс»

Новини

День відкритих дверей на ТОВ «Меблі ЛІВС» провели для школярів навчально-виховного комплексу «Ліцей – ЗОШ I-III ступенів «Лідер»

Ukrainian English Russian

Як зазначила начальник відділу кадрів Тетяна Василівна Крекотень, підприємство протягом 20 років займає перші позиції  на ринку меблів. Воно працює за двома напрямками: виробництво м’яких та корпусних меблів. Виробник пропонує широкий асортимент меблів, що розраховані на будь-які смаки споживачів – від економ- до еліт-класу. Жодна виставка країни не відбувається без меблів з логотипом «Меблі ЛІВС».

Перспективне підприємство вимагає як кваліфікованих робітників: столяри, верстатники деревообробних верстатів, оббивальники меблів, розкрійники, швачки, так і спеціалістів цієї галузі: дизайнери, конструктори та ін., розповіли порталу «Діловий регіон» у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

Під час екскурсії по підприємству 32 старшокласники ознайомились із секретами меблевої справи, поспілкувались з майстрами цього виробництва, на  власні очі побачили усі виробничі процеси, ознайомились з умовами праці, та навіть спробували себе у ролях «швачки» та «оббивальника меблів».

По закінченню Дня відкритих дверей  учні від адміністрації підприємства отримали  запрошення після школи працювати на меблевому виробництві.   

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: