ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРКАСЬКИЙ НАУКОВО- ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»

Компанії
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРКАСЬКИЙ НАУКОВО- ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Ukrainian English Russian

Адреса:18002, м.Черкаси, вул. Гоголя, 278

Телефон: (0472) 37 31 49

Факс: (0472) 45 74 37

Сайт: www.st.ck.ua

E-mail: st@st.ck.ua 
 

Державне підприємство «Черкасистандартметрологія» створене у 1954 році. До його складу входять територіальні підрозділи у містах Умань і Ватутіне. Підприємство забезпечує реалізацію в регіоні економічних інтересів держави, виконує роботи та послуги у сфері стандартизації, метрології, оцінки (підтвердження) відповідності (сертифікації) та захисту прав споживачів згідно з вимогами законодавства. На підприємстві сертифікована система управління якістю робіт і послуг на відповідність ДСТУ ISO 9001:2009.

Метрологічні підрозділи ДП «Черкасистандартметрологія» акредитовані на право виконання повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки та проведення державних контрольних випробувань засобів вимірювальної техніки. Для забезпечення єдності вимірювань створена потужна еталонна база: 726 робочих еталонів, з них 255 – вихідні. У 2014 році метрологічними підрозділами атестовано 135 вимірювальних лабораторій підприємств області.

Підприємство володіє сучасною випробувальною базою, яка дозволяє провести випробування харчової та промислової продукції, дорожньо-транспортних засобів, будівельних матеріалів, виробів та конструкцій, технічного обладнання, електропобутової техніки, продукції легкої промисловості з високим рівнем достовірності. Випробувальний центр та калібрувальна лабораторія ДП «Черкасистандартметрологія» акредитовані Національним агентством з акредитації України на відповідність ДСТУ ISO/IEC 17025:2006. Центр уповноважений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, як орган з сертифікації продукції, систем управління та оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів. Орган сертифікації продукції акредитований Національним агентством з акредитації України на відповідність ISO/IEC 17065:2012.

В органі з сертифікації продукції та систем управління якістю ДП „Черкасистандартметрологія” працює 16 аудиторів та 2 кандидати в аудитори системи УкрСЕПРО, в тому числі: 2 аудитори та 1 кандидат в аудитори з сертифікації систем управління якістю, 1 аудитор з сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів, 6 аудиторів з оцінки відповідності продукції технічним регламентам (обладнання технологічне, промислове, верстати, медичні вироби, засоби індивідуального захисту, безпеки іграшок, безпеки машин та устаткування, безпеки низьковольтного електричного обладнання).

У Черкаській області на 53 підприємствах сертифіковані системи управління якістю, на 17 підприємствах - системи управління безпечністю харчових продуктів, на 7 - системи екологічного керування, на 3 - системи професійної безпеки та здоров'я на відповідність вимогам BSI-OHSAS 18001:2007 і на 3 підприємствах системи управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 13485: 2005.

Фахівці Центру беруть участь у роботі підкомітету ПК 93/1 технічного комітету стандартизації „Системи управління якістю, довкіллям та безпекою харчових продуктів” (ТК 93).

Центр, послугами якого на постійній основі користується більше 200 підприємств, фірм і організацій регіону, має найбільший в області інформаційний фонд нормативних документів, який налічує 22211 найменувань.

На базі ДП «Черкасистандартметрологія» активно діє обласна дегустаційна комісія, створена в червні 2003 року, яка за цей час дала «зелене світло» 1019 новим видам харчової продукції, виготовленої на 119 підприємствах нашого краю, у 2014 році - 35 найменуванням продукції.

Центр є організатором на регіональному рівні Всеукраїнських конкурсів якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” та дитячого малюнку „Я хочу жити в якісному світі”.

ДП «Черкасистандартметрологія» є колективним членом Черкаської обласної організації українського союзу промисловців і підприємців, Торгово-промислової палати.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: