Держпродспоживслужба активізує роботу в районах

Новини

Днями Головне управління Держпродспоживслужби в області прозвітувало за свою роботу у 2019 році та анонсувало новий формат роботи. Нагадаємо, що служба розпочала роботу в 2016 році.

Ukrainian English Russian

– У нас серйозний контроль, наша служба на боці споживачів і працюємо, щоб споживачі їли безпечну продукцію. Щоб всі, кого не влаштовує якість продукції, могли її повернути, - сказала начальник головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області Альона Бойко.

Так, торік службою було проведено 682 перевірки суб’єктів господарювання – планові і позапланові. Порушення санітарних норм виявили у 40%. Найбільше – 80% всіх порушень у освітніх закладах та об’єктах централізованого водопостачання, пише procherk.info.

На посадових осіб за порушення санітарного законодавства накладено 123 адміністративних стягнення у вигляді штрафів на загальну суму 33252 грн. На розгляд правоохоронних органів передано 8 справ. Власники об’єктів відсторонили від роботи 236 працівників, 850 кг недоброякісної продукції знято з реалізації.

– У нас також зараз діє пілотний проект. Ми навчаємо своїх спеціалістів, що знаходяться на місцях, законодавству, і будемо надавати допомогу споживачам безпосередньо в районах, тобто ми стаємо більш відкритими до людей. І не потрібно їхати до головного управління, щоб подати скаргу. Все це робити швидше через наші районні управління, – сказала Альона Бойко.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: