Для підприємливої молоді створили безкоштовний міні-бізнес-центр

Новини

Для допомоги молоді, студентам та активному населенню міста, що розпочинають власну справу у Черкасах створено безкоштовний «Молодіжний міні бізнес-центр». Розташований він за адресою вул. Смілянська 23, оф.35.
Ukrainian English Russian

Бізнес-центр діє при Черкаській міській партійній організації ВО “Батьківщина”.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 10.00 до 18.00.

Телефони центру: 096-244-57-93, 093-800-98-53.

Бізнес центр має чотири робочих місця повністю облаштовані для роботи в офісі.

Кожен хто розпочинає власну справу, має можливість кожного дня на три години мати власний офіс, провести робочу зустріч, попрацювати за комп’ютером:

- отримати безкоштовну консультацію юриста(оформлення документів для підприємницької діяльності, правильне ведення юридичної документації)

- консультування з ведення бухгалтерського обліку( відкриття банківського рахунку, ведення первинної бухгалтерії, фінансові звітності)

- послуги секретаря ( прийняття телефонних повідомлень, набір документів, організація зустрічей)

- допомога піар – менеджера( ведення рекламної кампанії, правильне проведення ділових зустрічей, допомога в пошуку партнерів)

- допомога в проведені і організації прес -конференцій, презентацій, круглих столів і т.д.

- Співпраця з міським центом зайнятості( можливість пройти навчання та отримати первинний стартовий капітал для розвитку власної справи).

«Найближчим часом буде підписана угода про співпрацю з одним з банків міста, що дасть можливість кожному відвідувачу центра отримати консультації стосовно кредитування, відкриття рахунків. Працівники нашого центру допоможуть організувати прес-конференцію, круглий стіл та інші заходи, також буде надаватись спеціальне приміщення для проведення даних заходів, - зазначив депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Роман Діскант, який є засновником даного молодіжного міні-бізнес-центру. - Зрозуміло, що кожна справа потребує реклами. Є ряд редакцій засобів масової інформації з якими співпрацює центр, а також можливість виготовляти друковану роздаткову рекламу. Приємно, що нашу ідею підтримали рекламні агентства міста, ЗМІ, банки та місцева влада. На сьогодні підписані угоди про співпрацю з ГО «Батьківщина Молода» та «Центр проектного розвитку», що дасть можливість молоді вивчати досвід ведення бізнесу з різних сфер, перебуваючи у провідних країнах Європи».
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: